ضریح الرضا
خلاصهى سريال فاطماگل , طرز طهیه ی سالاد کلم , تصاویر , جوک پیامک خنده دار روز مرد , همسر و فرزندان واقعی شوکت در برگ ریزان , بازی.comباربی , اسیری , گالری عکس ماشین , عکس های زیبا از دسته گل رز , مدل سوپراستارهای هالیوودی 
آخرين مطالب
لینک های مفید

| 
|

206606-605947.jpg پول‌نیوز - در كنار فراز و نشيب‌هاي زيادي كه در ماه‌هاي اخير دامن‌گير اقتصاد ميهن اسلامي گرديد، خبر طرح استيضاح وزير اقتصاد شاه بيت غزل خداحافظي آرامش و ثبات در اقتصاد كشور بود كه توسط تعدادي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي سروده شد .
به‌طور قطع و يقين، خبر منتشره آتشي بود در نيستان دل هر ايراني آگاه و خردمندي كه مي‌دانست، استيضاح در اين شرايط بحراني، يعني عمليات انتحاري عليه موجوديت نظام اقتصادي كشور .
وليكن اخبار جسته و گريخته‌اي كه در روزهاي اخير درخصوص مخالفت تعدادي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با نفس استيضاح وزير منتشر شد، بارقه‌اي از اميد در دلمان روشن كرد كه هنوز هم كم نيستند سياست‌مرداني كه فراموش نكرده‌اند سال جهاد اقتصادي ، سال تقويت بنيه اقتصادي كشور و حمايت همه‌جانبه قواي مملكتي از دولتمردان عرصه اقتصاد است .
بزرگ‌مرداني كه به‌خوبي مي‌دانند استيضاح دراين حال‌وهوا، بارسنگين و كمرشكني است كه بر دوش نظام آوارخواهد شد و نقشه‌راهي است براي نيل دشمنان داخلي و بين‌المللي به اهداف شوم و پليد خود .
اينكه با توجه به خلأهاي قانوني در نظام بانكي كشور و ضعف‌هاي موجود در سيستم‌هاي كنترلي و نظارتي موجود، فسادي و اخلالي در سيستم پولي و بانكي صورت پذيرفته شكي نيست. فكر نمي‌كنم هيچ ايراني غيوري در برابر لطمة بزرگي كه به مملكت زده شده، بي‌تفاوت باشد. اين در حالي است كه قوه قضاييه با اقتداري بي‌بديل و قاطعيتي ستودني در حال پيگيري جدّي سوء‌استفاده مالي پيش‌آمده بوده كه به حول و قوة الهي شاهد ثمربخشي اقدامات آن نيز هستيم.
لذا طرح چند سؤال از آن دسته از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي كه طرح استيضاح را شتابزده مطرح نمودند، ضروري مي‌نمايد تا شايد به ياري خداوند تأملي در اصل مطلب ايجاد نموده و مسير جريان مواجي را كه به چرخاندن آسياب دشمن انجاميده، متوقّف كند .
1- آيا بركناري وزير اقتصاد و تصدي شخص جديد به پست وزارت، واقعاً راه‌كار هوشمندانه و كارساز ترميم جراحت وارده به پيكر اقتصاد كشور است ؟   2 - آيا عملكرد آقاي وزير اقتصاد در زمان تصدي پست وزارت، در بسياري از موارد مورد تحسين عمومي و حاكي از جسارت خاص ايشان و تأييدي بر دلسوزي و عِرق ملّي او نبوده‌است ؟
3- آ‎يا اقدام قاطع و به‌هنگام وزير اقتصاد در عزل و بركناري مديراني كه هر يك به نوعي در آفرينش فاجعه موصوف دخيل بود‌ه‌اند، حاكي از سلامت و صلابت وي و هم‌چنين كمك شايان توجه وي به سيستم قضايي كشور و كوتاه شدن بازه زماني مقابله با فساد مالي به حساب نمي‌آيد ؟
4- آيا وزير اقتصاد همان دولتمردي نيست كه بالاترين رأي اعتماد را از مجلس گرفته و با بيش از 12 بار سؤال ، همواره رأي مثبت نمايندگان خانه ملّت را به دست آورده است ؟
5- آيا سست نمودن بنيان اقتصادي كشور، در شرايطي كه كشورهاي توسعه‌يافته در حال تجربه كردن يكي از حساس‌ترين برهه‌هاي زماني خود از حيث آشفتگي‌هاي اقتصادي هستند، اظهار لطف به ايشان محسوب نمي‌گردد ؟
و اما ختم كلام اينكه هر كدام از ما كه ايراني هستيم و بوسه بر اين خاك مي‌زنيم، قبل از اينكه نماينده مجلس ، دولتمرد، نماينده قوه قضاييه و ... باشيم، يك ايراني هستيم و دوست همديگر ...
و اينكه بر هيچ كس پوشيده نيست كه؛ دوست آن باشد كه گيرد دست دوست...
[ ] [ ] [ zarihorreza ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب